کورین اصفهان 300x300 - چقدر از سنگ کورین اصفهان میدانیم؟

سنگ کورین اصفهان یک سنگ مهندسی شده شبیه سنگ کوارتز است ،و از نسبت بالاتری از پلیمرهای اکریلیک و رزین استفاده می کند قابل توجه است که مواد باقیمانده این سنگ از مواد طبیعی تشکیل شده است. استفاده اولیه از سنگ کورین اصفهان به عنوان یک سطح رومیزی است و برای سطوحی که بیشتر در معرض استفاده هستند و آب به آنها نفوذ میکند بسیار مناسب است.

شاید بهترین کار شروع با تاریخچه ی این ماده ی جذاب و کاربردی باشد

سنگ کورین اصفهان  یک نام تجاری برای ماده ای به اسم نام “سطح جامد” است . DuPont  مخترع معروف در سال ۱۹۶۷ توانست بلاخره با کشف این محصول به جامعه بشری کمک کند. و پس از آن در کاربرد های صنعتی و خانگی زیادب مورد توجه همگان قرار گرفت.

مواد تشکیل دهنده سنگ کورین اصفهان

سنگ کورین اصفهان سطح جامد یک مصالح سنگی ساخته انسان یا مهندسی شده است (کوارتز نیز) در مقابل گرانیت، که یک سنگ طبیعی است. زمین. یک سطح جامد یا شمارنده Corian با ترکیب پلیمرهای اکریلیک با سایر مواد معدنی و مواد مشتق شده از سنگ ساخته می شود.این ماده  در قالب ها ریخته می شود تا ورق هایی به ضخامت نیم اینچ ایجاد شود. ترکیب کاملاً سازگار است. به عبارت دیگر، جامد است و دقیقاً یکسان از داخل و خارج. این ترکیب برخی از ویژگی ها و مزایای جالب را که با انواع دیگر میزهای در دسترس نیست ، امکان‌پذیر می کند.

همانطور که میدانیم سالانه نمایشگاه های زیادی در سطح کشور برگزار میشوند که استان اصفهان نیز خارج از این نیست.

استان اصفهان با داشتن صدها منابع و کارخانه سنگ ، سهم زیادی از بازار سنگ کشور را بدست گرفته و تولید می نماید ، استان اصفهان  و کورین اصفهان ساخته شده در شرکت ونوس هر ساله چندین نمایشگاه از محصولات سنگ های مختلف از جمله سنگ کورین اصفهان را در شهر اصفهان برگزار کرده و از اقصی نقاط جهان برای مشاهده جدیدترین محصولات سنگ به این نقطه از کشور می آیند.

از جمله سنگ های مصنوعی که در این استان به دست می آید ، سنگ کورین اصفهان میباشد.