پنج پرسش متداول درباره ی کورین و پاسخ آن ها

مشتریان این پنج سوال  را معمولا را از ما می پرسند و ما امیدوارم پاسخ ها به شما کمک کنند.

  1. آیا سنگ کورین خراش  بر میدارد؟

پاسخ مثبت است ، بخصوص در رنگهای تیره که خراش بیشتر از سطح سفید دیده می شود. یک کورین  کار می تواند خراش را با دقت سنباده کاری و صیقل دادن از بین ببرد. در صورتی که با گرانیت نمی توانید خراش را بردارید..

  1. آیا کوریان گرما اثبات شده است؟

ترموفرمینگ به کورین اجازه می دهد انعطاف پذیر شود. و هنگامی که انعطاف پذیر است ، همانطور که قبلا توضیح دادیم ، به راحتی شکل هر قالبی را به خود می گیرد.

اگر قابلمه های داغ یا سیگارهای سوخته برای مدت طولانی روی سطح کورین بمانند ، اثر سوختگی برجای می گذارند.

با این وجود سنباده زدن سطح کورین می تواند لکه را از بین ببرد. در موارد واقعا بد می توانید منطقه آسیب دیده را برش داده و جایگزین کنید تا آسیب دیدگی برطرف شود. این یکی دیگر از ویژگی های عالی کورین است.

اگر کورین را در آشپزخانه های تجاری مثل رستوران ها یا هتل ها نصب می کنید باید مراقب نحوه انجام آن باشید. قبل از اقدام برای نصب سنگ کورین، پیشنهاد می کنیم با تیم سنگ مصنوعی ونوس در اصفهان تماس بگیرید . ما به شما کمک میکنیم بهترین نوع سنگ را با توجه به بودجه و محل اجرای سنگ به شما  ارایه دهیم.

  1. آیا کوریان لکه لکه میشود ؟

بله .هرچند شما می توانید لکه ها را به راحتی پاک کنید. یک ترکیب ساده از یک سوم سفید کننده ، دو سوم آب می تواند تقریبا هر لکه ای را از بین ببرد.

  1. چگونه ورقه های کورین را به هم وصل کنیم؟

روش صحیح اتصال ورق ها یا قطعات به یکدیگر این است که ابتدا باید سنگ ها را بررسی کنید تا سالم باشند و خراشیدگی یا شکستگی یا مشکل خاصی نداشته باشند. سپس با دقت بوسیله یک پارچه تمیز و بدون محلول اتانول ، هر دو طرف را سنباده زده و پاک می کنید تا یک سطح تمیز فراهم شود.

بعد از آن چسب مخصوص کورین  را  روی سطح مورد نظر ریخته و از دو طرف تحت فشار یکنواخت قرار می دهید و محل اتصال را می گذارید تا خودش را بگیرد و تقریبا خشک شود. پس از تنظیم محل اتصال ، چسب اضافی از سطح خارج می شود که باید آن را پاک کنید. در نهایت سطح کار را با یک سمباده صیقل می دهید ، تا محل اتصال محکم شود  و نامحسوس باقی بماند با این کار محل اتصال دو سنگ کورین با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست.

  1. چرا کوریان اینقدر گران است؟

بسیاری از مردم کوریان را گران می دانند اما میگوییم سنگ کورین با توجه به مزایا و کیفیت آن اصلا گران نیست..

محصول کوریان به قدری مقاوم است که برای مدتها ماندگار است. و اگرهم آسیب ببیند با برش و تعویض قسمت آسیب دیده به راحتی قابل ترمیم است. این امر کورین را بسیار مقرون به صرفه تر از جایگزینی یک بخش کامل از مواد ارزان دیگر مثل MDF میکند.

آشپزخانه با کورین

چه کسی CORIAN را می فروشد؟

اگر به دنبال ثبت سفارش هستید باید به دنبال یک کورین کار حرفه ای و مورد تأیید توزیع کننده هستید . میتوانید با ما تماس بگیرید.

شرکت سنگ مصنوعی ونوس اصفهان ، آماده ارایه انواع خدمات در حیطه سنگ مصنوعی در ایران است.

شما میتوانید برای دیدن نمونه سنگ ها اینجا را کلیک کنید.

footer pic

شرکت سنگ مصنوعی ونوس

نشانی و شماره تماس :
منطقه صنعتی دولت آباد – کوچه شیخ بهایی
تلفن تماس :
09136033312
09138765321